Aleksy Suleja

mężczyzna 1913 - 1979  (66 lat)


Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowo    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Aleksy Suleja urodzony(a) 1913, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie (synem Franciszek Suleja oraz Waleria Pytel); zgon 25 lip. 1979, Gryfino woj.zachodniopomorskie; pochowany , Gryfino.

    Aleksy Pelagia Łażewska data nieznana. Pelagia urodzony(a) data nieznana; zgon 22 list. 1978, Gryfino woj.zachodniopomorskie. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Suleja urodzony(a) 3 paź. 1879, Zakrzew par.Kłobuck woj.śląskie; ochrzczony data nieznana (synem Andrzej Suleja oraz Marianna Katarzyna Jaskuła); zgon 8 gru. 1968, Zbierkowo par.Pobiedziska woj.wielkopolskie; pochowany data nieznana.

    Franciszek Waleria Pytel ślub 26/01/1903, par.Miedźno. Waleria (córką Krzysztof Pytel oraz Józefa Stemplewska) urodzony(a) 10 paź. 1881, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; ochrzczony data nieznana; zgon 21 mar. 1957, Zbierkowo par.Pobiedziska woj.wielkopolskie; pochowany data nieznana. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Waleria Pytel urodzony(a) 10 paź. 1881, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; ochrzczony data nieznana (córką Krzysztof Pytel oraz Józefa Stemplewska); zgon 21 mar. 1957, Zbierkowo par.Pobiedziska woj.wielkopolskie; pochowany data nieznana.
    Dzieci:
    1. Bronisław Suleja urodzony(a) 25 paź. 1903, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; zgon 28 paź. 1903, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie.
    2. Stanisław Suleja urodzony(a) 28 paź. 1904, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; zgon 29 sier. 1967, Szczecin woj.zachodniopomorskie; pochowany , Szczecin.
    3. Wladysław Suleja urodzony(a) 18 paź. 1906, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; zgon 17 sier. 1917, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie.
    4. Natalia Suleja urodzony(a) 27 luty 1908, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; zgon 1979, Goleniów woj.zachodniopomorskie.
    5. Cecylia Suleja urodzony(a) 17 lip. 1910, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; zgon 1963, Białogard woj.zachodniopomorskie.
    6. 1. Aleksy Suleja urodzony(a) 1913, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; zgon 25 lip. 1979, Gryfino woj.zachodniopomorskie; pochowany , Gryfino.
    7. Alfons Suleja urodzony(a) 2 sier. 1914, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; zgon 3 czer. 1981, Kostrzyn Wlkp woj.wielkopolskie.
    8. Helena Suleja urodzony(a) 1918, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; zgon 26 sier. 1918, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie.
    9. Marian Suleja urodzony(a) 3 sty. 1919, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; zgon 6 maj 1994, Gryfino; pochowany , Gryfino.
    10. Czesław Suleja urodzony(a) 29 sty. 1921, Zbierkowo par.Pobiedziska woj.wielkopolskie; zgon 30 gru. 1986, Goleniów woj.zachodniopomorskie; pochowany , Goleniów.
    11. Łucjan Suleja urodzony(a) ok. 1922, Zbierkowo par.Pobiedziska woj.wielkopolskie; zgon 8 luty 1946, Szczecin; pochowany , Cmentarz Centralny w Szczecinie.
    12. Eugeniusz Suleja urodzony(a) 1925, Zbierkowo par.Pobiedziska woj.wielkopolskie; zgon 1995, Stęszew woj.wielkopolskie; pochowany , Stęszew.
    13. Eugenia Suleja urodzony(a) 31 paź. 1928, Zbierkowo par.Pobiedziska woj.wielkopolskie; ochrzczony data nieznana; zgon 15 kwie. 2001, Poznań woj.wielkopolskie; pochowany 18 kwie. 2001, Pobiedziska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Andrzej Suleja urodzony(a) 18 list. 1855, Szadów Pański par.Turek woj.wielkopolskie; ochrzczony data nieznana (synem Michał Suleja oraz Katarzyna Pietrzak); zgon 8 paź. 1924, Kłobuck woj.śląskie; pochowany data nieznana.

    Andrzej Marianna Katarzyna Jaskuła 16 czer. 1878, Kłobuck woj.śląskie. Marianna (córką Jakub Jaskuła oraz Agnieszka Kucharczyk) urodzony(a) 24 kwie. 1860, Grodziec woj.śląskie; ochrzczony data nieznana; zgon 3 mar. 1887, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; pochowany data nieznana. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Katarzyna Jaskuła urodzony(a) 24 kwie. 1860, Grodziec woj.śląskie; ochrzczony data nieznana (córką Jakub Jaskuła oraz Agnieszka Kucharczyk); zgon 3 mar. 1887, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; pochowany data nieznana.
    Dzieci:
    1. 2. Franciszek Suleja urodzony(a) 3 paź. 1879, Zakrzew par.Kłobuck woj.śląskie; ochrzczony data nieznana; zgon 8 gru. 1968, Zbierkowo par.Pobiedziska woj.wielkopolskie; pochowany data nieznana.
    2. Bronisława Suleja urodzony(a) 12 kwie. 1882, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; zgon data nieznana.
    3. Józef Suleja urodzony(a) 5 kwie. 1885, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; zgon 10 sier. 1892, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie.

  3. 6.  Krzysztof Pytel urodzony(a) 25 kwie. 1840, Kawki par.Truskolasy (synem Jakub Pytel oraz Franciszka Jańczyk); zgon 16 paź. 1906, Kołaczkowice par.Miedźno.

    Krzysztof Józefa Stemplewska 3 maj 1880, Miedźno. Józefa (córką Jan Stemplewski oraz Marianna Kaczkowska) urodzony(a) 21 luty 1861, Kosmów; zgon 19 czer. 1897, Kołaczkowice par.Miedźno. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Józefa Stemplewska urodzony(a) 21 luty 1861, Kosmów (córką Jan Stemplewski oraz Marianna Kaczkowska); zgon 19 czer. 1897, Kołaczkowice par.Miedźno.
    Dzieci:
    1. 3. Waleria Pytel urodzony(a) 10 paź. 1881, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; ochrzczony data nieznana; zgon 21 mar. 1957, Zbierkowo par.Pobiedziska woj.wielkopolskie; pochowany data nieznana.
    2. Antonina Pytel urodzony(a) 1885, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; zgon 1918, Kłobuck; pochowany , Kłobuck.
    3. Wiktoria Pytel urodzony(a) 1886, Kołaczkowice par.Miedźno; zgon 9 lip. 1889, Kołaczkowice par.Miedźno.
    4. Antoni Pytel urodzony(a) 29 maj 1889, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie.
    5. Marianna Pytel urodzony(a) 24 sty. 1892, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; zgon 14 sier. 1970, Częstochowa woj.śląskie; pochowany , Częstochowa.
    6. Jadwiga Pytel urodzony(a) 27 /10/ 1894, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; zgon 1968, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Michał Suleja urodzony(a) 8 wrz. 1828, Laski par.Turek woj.wielkopolskie (synem NN NN oraz Salomea Suleja); zgon 7 sty. 1903, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie.

    Michał Katarzyna Pietrzak ślub 21/11/1847, par.Turek. Katarzyna (córką Wawrzyniec Pietrzak oraz Cecylia Tomczak) urodzony(a) 1830, Grabieniec par.Turek woj.wielkopolskie; zgon 14 mar. 1908, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Katarzyna Pietrzak urodzony(a) 1830, Grabieniec par.Turek woj.wielkopolskie (córką Wawrzyniec Pietrzak oraz Cecylia Tomczak); zgon 14 mar. 1908, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie.
    Dzieci:
    1. Józef Suleja urodzony(a) 6 mar. 1849, Grabieniec par.Turek woj.wielkopolskie; zgon 6 sty. 1852, Szadów Pański par.Turek woj.wielkopolskie.
    2. Marianna Suleja urodzony(a) 23 list. 1850, Grabieniec par.Turek woj.wielkopolskie.
    3. Anna Suleja urodzony(a) 24 czer. 1853, Szadów Pański par.Turek woj.wielkopolskie; zgon data nieznana.
    4. 4. Andrzej Suleja urodzony(a) 18 list. 1855, Szadów Pański par.Turek woj.wielkopolskie; ochrzczony data nieznana; zgon 8 paź. 1924, Kłobuck woj.śląskie; pochowany data nieznana.
    5. Franciszek Suleja urodzony(a) 29 mar. 1858, Szadów Pański par.Turek woj.wielkopolskie; zgon 26 czer. 1937, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie.
    6. Ludwika Suleja urodzony(a) 12 sier. 1860, Szadów Pański par.Turek woj.wielkopolskie; zgon data nieznana.
    7. Agnieszka Suleja urodzony(a) 12 sty. 1862, Szadów Pański par.Turek woj.wielkopolskie; zgon 27 lip. 1948, Błonie pow.Wieluń woj.wielkopolskie.
    8. Józef Suleja urodzony(a) 22 list. 1863, Szadów Pański par.Turek woj.wielkopolskie; zgon data nieznana.
    9. Bronisława Suleja urodzony(a) 25 mar. 1866, Szadów Pański par.Turek woj.wielkopolskie; zgon 2 gru. 1877, Kołaczkowice.
    10. Jan Suleja urodzony(a) 12 gru. 1867, Szadów Pański par.Turek woj.wielkopolskie; zgon 28 paź. 1940, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie.
    11. Walenty Suleja urodzony(a) 5 gru. 1869, Szadów Pański par.Turek woj.wielkopolskie; zgon 23 sty. 1870, Szadów Pański par.Turek woj.wielkopolskie.
    12. Waleria Suleja urodzony(a) 15 sty. 1871, Szadów Pański par.Turek woj.wielkopolskie; zgon 23 kwie. 1872, Szadów Pański par.Turek woj.wielkopolskie.
    13. Wiktoria Suleja urodzony(a) 15 sty. 1871, Szadów Pański par.Turek woj.wielkopolskie; zgon 3 maj 1895, Dąbrówka par.Wilkowiecko woj.śląskie.
    14. Konstanty Suleja urodzony(a) 15 luty 1873, Szadów Pański par.Turek woj.wielkopolskie; zgon 1945, Y.

  3. 10.  Jakub Jaskuła urodzony(a) 1822, Niezdara par.Sączów (synem Sebastian Jaskuła oraz Marianna Gajewska); zgon data nieznana.

    Jakub Agnieszka Kucharczyk 13 paź. 1859, Grodziec -Będzin woj.śląskie. Agnieszka (córką Jacek Kucharczyk oraz Franciszka Hajdukowicz) urodzony(a) 1827, Pogonia par.Czeladź woj.śląskie; zgon 28 sty. 1861, Grodziec k/Będzina. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Agnieszka Kucharczyk urodzony(a) 1827, Pogonia par.Czeladź woj.śląskie (córką Jacek Kucharczyk oraz Franciszka Hajdukowicz); zgon 28 sty. 1861, Grodziec k/Będzina.
    Dzieci:
    1. 5. Marianna Katarzyna Jaskuła urodzony(a) 24 kwie. 1860, Grodziec woj.śląskie; ochrzczony data nieznana; zgon 3 mar. 1887, Kołaczkowice par.Miedźno woj.śląskie; pochowany data nieznana.

  5. 12.  Jakub Pytel urodzony(a) 1796, Kawki par.Truskolasy (synem Kacper Pytel oraz Rozalia Kierak); zgon 7 luty 1859, Kawki par.Truskolasy.

    Jakub Franciszka Jańczyk 3 lip. 1820, Truskolasy. Franciszka (córką Mikołaj Jańczyk oraz Katarzyna Kotas) urodzony(a) 1801. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Jańczyk urodzony(a) 1801 (córką Mikołaj Jańczyk oraz Katarzyna Kotas).
    Dzieci:
    1. Rozalia Pytel urodzony(a) 1821, Kawki par.Truskolasy.
    2. Katarzyna Pytel urodzony(a) 1 kwie. 1825, Kawki par.Truskolasy.
    3. Kazimierz Pytel urodzony(a) 1 mar. 1827, Kawki par.Truskolasy.
    4. Idzi Pytel urodzony(a) 26 sier. 1829, Kawki par.Truskolasy.
    5. Paweł Pytel urodzony(a) 6 sty. 1832, Kawki par.Truskolasy.
    6. Marianna Pytel urodzony(a) 12 czer. 1834, Kawki par.Truskolasy.
    7. Wojciech Pytel urodzony(a) 6 kwie. 1837, Kawki par.Truskolasy.
    8. 6. Krzysztof Pytel urodzony(a) 25 kwie. 1840, Kawki par.Truskolasy; zgon 16 paź. 1906, Kołaczkowice par.Miedźno.
    9. Łucja Pytel urodzony(a) 30 paź. 1842, Kawki par.Truskolasy.

  7. 14.  Jan Stemplewski urodzony(a) 1821, Pamięcin par.Pamiecin pow.kaliski (synem Wawrzyniec Stemplewski oraz Konstancja Witczak); zgon 9 mar. 1891, Kołaczkowice par.Miedźno.

    Jan — Marianna Kaczkowska. Marianna (córką Wiktor Kaczkowski oraz Marianna NN) urodzony(a) 1821; zgon 1890, Kołaczkowice par.Miedźno. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marianna Kaczkowska urodzony(a) 1821 (córką Wiktor Kaczkowski oraz Marianna NN); zgon 1890, Kołaczkowice par.Miedźno.
    Dzieci:
    1. Łucja Stemplewska urodzony(a) 1839, Kosmów pow.kaliski; zgon 4 lip. 1919, Kołaczkowice par.Miedźno.
    2. Antonina Stemplewska urodzony(a) 18 kwie. 1852, Słuszków par.Brudzew; zgon 13 kwie. 1919, Wola Hankowska gm.Rędziny par.Częstochowa.
    3. Franciszka Stemplewska urodzony(a) 22 sty. 1857, Słuszków pow.kaliski ; zgon 16 lip. 1922, Kołaczkowice par.Miedźno.
    4. 7. Józefa Stemplewska urodzony(a) 21 luty 1861, Kosmów; zgon 19 czer. 1897, Kołaczkowice par.Miedźno.
    5. Wojciech Stemplewski urodzony(a) 11 kwie. 1854, Słuszków par.Brudzew.